- Koolireisid.eu
Twitter   

Eripakkumised

Reisi detailinfo

KategooriaKoolireisid
SihtkohtEesti/Tallinn
TransportBussiga
Hind3.50 €    
Kehtib kuni30.06.2017
Tallinn City Tour koolidele!

 
   
 
Tere tulemast Tallinna City Tourile! Tule kasvõi terve kooliga!
 
 
Et Tallinna avastamine põnevamaks muuta, pakub Scandinavian Tours koolidele võimalust teha Tallinna linnaekskursiooni mugavate City Touri kahekordsete bussidega.

Tunnipikkusele linnaekskursioonile minnes võtab Tallinna piires buss Teie rühma kooli juurest peale ning põnev retk võib alata!

Bussiekskursioon on suurepärane võimalus Tallinna traditsiooniliste ning müstiliste paikade avastamiseks. See on viis, kuidas  põhjaliku ülevaate meie imekaunist pealinnast!
 
1-tunnine linnaekskursioon* vastavalt grupi suurusele HIND
40 õpilast + 4 täiskasvanud saatjat TASUTA 3,5 EUR / õpilane
30 õpilast + 3 täiskasvanud saatjat TASUTA  5 EUR / õpilane
25 õpilast + 2 täiskasvanud saatjat TASUTA 6 EUR / õpilane

* Ekskursioon alguse ja lõpuga kooli juurest
  Hinnas sisaldub 1 tunnine ekskursioon valitud liinil, lisandub sõit kooli juurest ja tagasi.

 
Pakume ka 2-tunnist ekskursiooni, kus reis saab taas alguse kooli juurest, buss võtab koolirühma peale ning suundutakse City Touri linnaekskursioonile Tallinna. Siin saate sõita kahte omal vabal valikul valitud liini.
 
2-tunnine ekskursioon* vastavalt grupi suurusele HIND
40 õpilast + 4 täiskasvanud saatjat TASUTA 5,5 EUR / õpilane
30 õpilast + 3 täiskasvanud saatjat TASUTA 7 EUR / õpilane
25 õpilast + 2 täiskasvanud saatjat TASUTA 8 EUR / õpilane
* Peale ekskursiooni viib buss rühma kooli juurde tagasi.
   Hinnas sisaldub bussiekskursioon ja jalgsi ekskursioon giidi juhendamisel

Õpilasrühmadele, kes tulevad väljastpoolt Tallinna, pakume ekskursiooni alguseks näiteks Balti jaama, kui rühm saabub Tallinna rongiga.

Valida saab 3 liini vahel:


Punane Liin  - Kesklinn
Punane liin on ideaalne selleks, et näha, kuidas on elanud Eesti valitsejad. Liin viib Toompea linnusesse, kust on tervet Eestimaad valitsetud aegade algusest. Peale Toompead näeb natuke uuema aja ehitisi nagu Eesti Rahvusraamatukogu ning Vabaduseristiga Vabaduse Väljak ning ka Eesti Panga hoonet, kus 24. veebruaril 1918 kuulutati välja Eesti Vabariik. Kirsiks punasel liinil on aga maaliline Kadrioru park, mis on muide suurim park Tallinnas ning mille läheduses asub luksuslik elurajoon armsate sada-kakssada aastat vanade puust suvilatega.
 
Sinine Liin - Rocca al Mare
Sinine liin näitab meile Tallinnat kõige eripalgelisemana. Iidsel Toompeal näeme, kuidas on sajandeid tagasi elanud aadlikud, kes Eestimaad valitsesid. Pärast Toompead seikleme veidi uuemates Tallinna elurajoonides, jõudes välja rustikaalsesse Rocca al Maresse, kus asub Vabaõhumuuseum. Rocca al Marest viib sinine liin Kalamajja, vanasse kalurikülla. Kalamaja sai XX sajandi alguses omale uue näo tänu kümnetele tööliselamutele, mis selles piirkonnas asuvate tehaste tööliste jaoks ehitati.Üheks Kalamaja pärliks on endistesse vesilennukite angaaridesse rajatud Lennusadam.
 
Roheline Liin - Mereäärne ja loodus
Nagu nimigi ütleb, viib roheline liin meid Tallinna rohelusse, sest kesklinna kõrghoonete vahel liikudes võib tunduda uskumatu, et Tallinn on üks rohelisemaid pealinnu Euroopas. Roheline liin läbib maalilist Kadriorgu, kust tee viib edasi  lauluväljakule, mis on tähtis laulupidude poolest, tuues kokku alati pea neljandiku Eesti elanikkonnast – 20 000 lauljat ja väljakutäie publikut.
Mööda mereäärt jõuame rohelise liiniga edasi Maarjamäele ning sealt edasi mööda käänulisi Kloostrimetsa teid Tallinna Botaanikaaeda. Kõige erilisemaks hooneks rohelisel liinil on kindlasti 314 meetri kõrgune vastselt renoveeritud Teletorn, mis on kõige kõrgem hoone mitte ainult Tallinnas vaid ka terves Baltikumis. Tagasi kesklinna sõites möödume ka iidsesetest Pirita kloostri varemetest. Lisaks iidsele kloostrile on Pirital ka olümpiakeskus, mis ehitati 1980. aasta Moskva olümpiamängude tarbeks, sest olümpia purjeregatt toimus just siin, Tallinnas.